Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pomogą w „Bezpiecznej drodze do szkoły”

Od dziś, przez najbliższe dni policjami będą strzec bezpieczeństwa najmłodszych w pobliżu szkół podstawowych i przejść dla pieszych oraz dbać o prawidłowe przewożenie dzieci w fotelikach i urządzeniach zabezpieczających. - Głównym celem działań mundurowych jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem dzieci i zapobieganie zagrożeniom ze strony osób obcych czy bezpańskich zwierząt – podaje - sierż. sztab. Ewelina Szlesińska.

Działania prowadzone będą w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. W jej trakcie policjanci nie tylko zadbają o to, aby bezpiecznie dotarły do szkoły, ale także będą przypominać najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa. 
- Funkcjonariusze, podczas prelekcji w szkołach będą natomiast przypominać najmłodszym podstawowe zasady, które pomogą zapewnić uczniom bezpieczeństwo podczas pokonywania codziennej drogi do szkoły i domu – podaje Szlesińska. 
Policjanci zaplanowali także szereg spotkań edukacyjno-profilaktycznych z pedagogami, nauczycielami i rodzicami. Będą one prowadzone aż do końca października.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę