Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek podczas prac polowych

36-letni mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń po tym jak został wciągnięty w maszynę do prasowania słomy. Okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.

Wczoraj, około godziny 16.00 dyżurny wysokomazowieckiej Policji został powiadomiony o tragicznym wypadku podczas prac polowych w pobliżu miejscowości Czarnowo Biki gm. Kulesze Kościelne. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 36-letni mężczyzna podczas prasowania słomy najprawdopodobniej włożył rękę pomiędzy wałek prasy a metalowy element konstrukcyjny maszyny w skutek czego został on częściowo wciągnięty w maszynę. Pomimo natychmiast podjętej reanimacji mężczyzna zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.

podlaska.policja.gov.pl

 

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę