Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 5 sierpnia br. na drodze krajowej nr 63 w Staświnach w gminie Miłki. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 36-letni kierowca motocykla marki Honda. Do wypadku drogowego doszło kilka minut przed godziną 12.00 w Staświnach w gminie Miłki, na drodze krajowej nr 63.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym miał rozpocząć manewr wyprzedzania, pomimo, że był już wyprzedzany przez kierującego motocyklem. W konsekwencji kierujący motocyklem, zjechał na pobocze i uderzył w barierę ochronną. W wyniku poniesionych obrażeń 36-letni kierowca jednośladu zmarł. Natomiast kierujący pojazdem osobowym odjechał z miejsca zdarzenia.


Policjanci poszukują osób, które były świadkami tego zdarzenia bądź posiadają informacje dotyczące świadków lub sprawcy wypadku, a w szczególności osób, które jechały na trasie Miłki – Giżycko w kolumnie pojazdów, którą wyprzedzał kierujący motocyklem tuż przed zdarzeniem. Poszukiwane są również osoby, które bezpośrednio po wypadku zatrzymały się na miejscu zdarzenia swoimi samochodami osobowymi posiadającymi początkowe numery rejestracyjne BLM…..(jednym z samochodów podróżowała rodzina z psem rasy YORK), oraz NGI 0……, którym poruszał się mężczyzna w wieku około 50 lat, który bezpośrednio po wypadku zatrzymał się około 200 m od miejsca zdarzenia. Mężczyzna w tym dniu ubrany był w białą koszulkę z krótkim rękawem zapinaną na guziki.

Wszystkie osoby, które mają informacje dotyczące okoliczności wypadku bądź były świadkami tego tragicznego zdarzenia drogowego proszone są o kontakt pod numerem tel. 87 4299273 w godzinach 7.30-15.30 lub 87 4299200 – całą dobę, bądź 997 lub 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę