Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Ukradł paliwo w Nowogrodzie, złapali go na Nowogrodzkiej

Główne zdjęcie
fot. policja

- Wczoraj około godziny trzeciej nad ranem dyżurny łomżyńskiej Policji został poinformowany o kradzieży stalowej beczki, w której było 100 litrów oleju napędowego, 50 litrów tego paliwa z baku ciągnika rolniczego oraz wałka przekaźnika mocy – relacjonuje Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Ze zgłoszenia wynikało, że do zdarzenia doszło kilkanaście minut wcześniej na jednej z posesji w gminie Nowogród...

fot. policja
fot. policja

Właściciel swoje straty oszacował na ponad 1,5 tysiąca złotych.
- Zaalarmowani policjanci natychmiast ruszyli na miejsce i rozpoczęli poszukiwania
sprawcy – kontynuuje Ewelina Szlesińska. - W pewnym momencie jeden z patroli Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Łomży zauważył jadący ulicą Nowogrodzką samochód, którego kierowca na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. To wzbudziło podejrzenia mundurowych, że pojazdem tym może poruszać się osoba podejrzewana o dokonanie tej kradzieży.

Po krótkim pościgu auto zostało zatrzymane. Okazało się, że za jego kierownicą siedział 24-letni mieszkaniec gminy Radziłów. Chwilę później podczas kontroli samochodu przypuszczenia policjantów się potwierdziły, gdyż znaleźli przedmioty pochodzące z przestępstwa. 
Młody mężczyzna przyznał się do kradzieży. Przed sądem grozi mu kara od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę