niedziela, 16 lutego 2020 napisz DONOS@

Umowa na budowę obwodnicy Szczuczyna podpisana

W ciągu miesiąca ma ruszyć budowa obwodnicy Szczuczyna. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku podpisała umowę na budowę obwodnicy z hiszpańską firmą FCC Constuccion. Obwodnica ma mieć 8 km długości, a jej budowa będzie kosztowała 124,8 mln zł. To druga po obwodnicy Stawisk tzw. „mała obwodnica” na nowej drodze S61 Via Baltica.

Rozpoczęła się już budowa obwodnicy Stawisk
Rozpoczęła się już budowa obwodnicy Stawisk

Docelowo obwodnice Stawisk i Szczuczyna mają być elementami planowanej drogi ekspresowej S61, prowadzącej od granicy polsko-litewskiej w Budzisku do centralnej części kraju (m.in. przez Łomżę) i będącej częścią Via Baltica. Obie obwodnice teraz będą jednak zbudowane jako drogi jednojezdniowe z tylko niewielkimi fragmentami – po jednym węźle na każdej – drogi ekspresowej. W ramach budowy obwodnicy Szczuczyna Hiszpanie będą musieli zbudować m.in. most na rzece Wissa. Całość prac ma zostać ukończona w ciągu 15 miesięcy.

200114015929.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę