Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Pierwszy wypadek na Szosie Zambrowskiej i Księżnej Anny

Na ruchliwym skrzyżowaniu doszło do pierwszego w tym roku wypadku dziś przed godziną 14. Wyjeżdżająca audi z ul. Księżnej Anny 60-letnia kobieta nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 18-latce, która jechała w volkswagenie lewym pasem od strony Łomży w kierunku Zambrowa. Obie kobiety przewieziono do szpitala.

- Po zderzeniu obu samochodów przodem volkswagen zatrzymał się za skrzyżowaniem, gdzie stał około pół godziny po wypadku do zabezpieczenia śladów – relacjonuje aspirant sztabowy Sławomir Runo z wydziału ruchu drogowego KMP w Łomży. - Właśnie wtedy kierujący Daewoo Lanosem 20-letni mężczyzna tak niefortunnie się rozpędził, że uderzył w stojącego volkswagena. Kierowca dostał mandat i sześć punktów karnych. Wszyscy prowadzący pojazdy byli trzeźwi.
Sławomir Runo apeluje do kierowców, aby zbliżając się do skrzyżowania zachowali szczególną ostrożność i dostosowali prędkość do zmiennej aury: wychodzące na przemian zza chmur słońce i padający deszcz sprawiają, że jezdnia jest raz mokra i wilgotna, a potem w różnych miejscach sucha, co utrudnia hamowanie.

Warto dodać, że w tym roku na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z ulicą Księżnej Anny miało miejsce już siedem kolizji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę