Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

88 mandatów za prędkość, pięć sądów za jazdę „na dwóch gazach”

Dziś o trzeciej nad ranem policjanci zatrzymali na al. Legionów w Łomży 31-letnią kobietę, która kierowała audi, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Natomiast w niedzielę tuż po północy inna miłośniczka przygód „na dwóch gazach” została powstrzymana przed rajdem przez śpiące miasto na pl. Niepodległości. Prowadząca opla vectrę 47-latka miała również ponad 2 promile alkoholu we krwi.

- Obie panie odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem – informuje Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Oprócz tych dwóch kobiet, w miniony weekend łomżyńscy policjanci zatrzymali jeszcze trzech pijanych kierowców. Ponadto w niedzielę i piątek prowadziliśmy akcję „Prędkość”, mającą na celu ograniczenie liczby ofiar wypadków drogowych i wytworzenie wśród kierowców, zwłaszcza obcokrajowców, poczucia ciągłej kontroli i nieuchronności kary za wykroczenia i przestępstwa na polskich drogach.
W niedzielę 54 kierowców, w tym sześciu obcokrajowców, popełniło wykroczenia polegające na przekroczeniu prędkości w Łomży i na drogach powiatu łomżyńskiego. W piątek szarżujących za kierownicą było 34, w tym dziewięciu z zagranicy. Łącznie policjanci wystawili 88 mandatów, z czego aż 15 obcokrajowcom.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę