Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nalewka z Łomży doceniona

Nalewka na miodzie z cytryną łomżyńskiego pszczelarza Wiesława Grzymały zajęła drugie miejsce wśród nalewek podczas XIII Biesiady Miodowej w Kurowie. W siedzibie Narwiańskiego Parku odbyła się jedna z największy w regionie imprez miodowych. Można było spróbować i kupić miody i nalewki od ponad 30 pszczelarzy.

Najlepsze miody wybierali odwiedzający dwudniową imprezę oraz specjalne jury. Według publiczności najsmaczniejszy miód w tym roku wyprodukował Piotr Olesiuk (Miód Gryczany), a według jury Jolanta i Piotr Witkowscy (Miód Wrzosowy). Najlepsza nalewka według jury pochodziła od Michała Izydorczyka (Maliniak), która w pokonała Nalewkę na miodzie z cytryną Wiesława Grzymały. 
Podczas imprezy najlepsze stoiska uhonorowano pucharami i dyplomami dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę