Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Korek na „61” po wypadku pod Marianowem

Dwie kobiety zostały ranne w wypadku trzech samochodów. Do zderzenia doszło na drodze nr 61 pomiędzy Marianowem a Budami Czarnockimi. W tej chwili na miejscu pracują służby. Ruch odbywa się wahadłowo, ale tworzą się gigantyczne korki. Kierowcy podają, że korek dla samochodów jadący w kierunku Łomży sięga aż do Kisielnicy.

W wypadku uczestniczyły trzy jadące w kierunku Łomży samochody: ford transit, vw polo i land rover. Policjanci podają, że przyczyną wypadku było niezachowanie bezpiecznej odległości przez kierowcę trzeciego z samochodów. Gdy land rover uderzył w tył volkswagena ten uderzył w jadącego przed nim forda transita. Ranne to dwie kobiety z vw polo. Karetka pogotowia zabrała je do łomżyńskiego szpitala. 
Według policji, utrudnienia w tym miejscu potrwają jeszcze co najmniej pół godziny.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę