Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Wizną

Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy zginął w okolicach wsi Ruś koło Wizny. Do wypadku doszło kilkanaście minut temu na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. W tej chwili droga ta jest całkowicie zablokowana, policja organizuje objazdy.

Na razie nie są znane okoliczności wypadku. Na miejsce przed chwilą dotarły służby ratunkowe.

Nie wiadomo czy to zdarzenie można wiązać z silną burzą, która przeszła nad regionem. Wiadomo natomiast, że nawałnica wyrządziła znaczne szkody. W Nowogrodzie silny podmuch wiatru zerwał dach z jednego z domów. Strażacy informują także, że zostali wezwani do usuwania siedmiu powalonych drzew w okolicach Łomży.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę