Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Dyrektor pogotowia odwołany

Zarząd Województwa postanowił odwołać dyrektora wojewódzkiej stacji pogotowia ratunkowego w Łomży Grzegorza Wasilewskiego oraz dyrektora ośrodka rehabilitacji w Suwałkach Janusza Fica – informuje Jan Kwasowski, rzecznik marszałka. Z wnioskami w tej sprawie wystąpiła białostocka delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego, zarzucając obu dyrektorom naruszenie ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne.

Według CBA dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego ZOZ w Łomży prowadził jednocześnie prywatną praktykę lekarską, co – jak podkreślał Jacek Dobrzyński, rzecznik CBA - jest ustawowo zakazane. 
Obowiązki dyrektora stacji pogotowia w Łomży pełnić będzie dotychczasowy zastępca Jerzy Cwalina. W najbliższym czasie ma zostać ogłoszony konkurs na wyłonienie nowego dyrektora.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę