Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Znowu będą burze

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed burzami z gradem, które popołudniu mogą wystąpić nad regionem. Towarzyszący im silny wiatr w porywach może osiągać prędkość nawet do 90 kilometrów na godzinę. Tymczasem strażacy podają, że po wczorajszych burzach interweniowali w sumie na terenie województwa około 90 razy. Wyjeżdżali przede wszystkim do powalonych przez burze drzew i konarów. Osiem razy interweniowali w przypadku uszkodzonych budynków, głównie dachów.

Wydane ostrzeżenie dla obszaru województwa podlaskiego ważne jest na od godziny 13:00 do godziny 23:00. W tym czasie prognozowane są burze, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 do 20 mm, lokalnie do 30 mm. Burzom może towarzyszyć porywisty wiatr osiągający prędkość od 70 do 90 km/h.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptycy określają na 80%.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę