Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Golfem w drzewo

27-latek zmarł w szpitalu po tym jak jego rozpędzony golf uderzył w drzewo.Tragedia rozegrała się na drodze z Jednaczewa do Szablak w sobotę kilka minut przed godziną 11.

Z dotychczasowych ustaleń łomżyńskich policjantów wynika, że zasiadający za kierownicą volkswagena golfa 27-letni łomżanin zmierzał w kierunku Jednaczewa. Najprawdopodobniej jadąc z nadmierną prędkością mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. W rezultacie rozpędzony golf najpierw zjechał na lewe pobocze a następnie uderzył w drzewo. Kierowca z ciężkimi obrażeniami ciała został odwieziony przez karetkę pogotowia do łomżyńskiego szpitala. Mimo wysiłków lekarzy mężczyzny nie udało się uratować.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę