Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejna ofiara Narwi

61-letni mężczyzna zginął wczoraj wieczorem w nurcie Narwi. Dzisiaj około 10:40 w pobliżu Zosina płetwonurkowie wyłowili jego ciało. Jak podaje policja 61-latek w trakcie biwakowania nad rzeką Narew, będąc pod wpływem alkoholu późnym wieczorem wybrał się na ryby. Nad brzegiem najprawdopodobniej pośliznął się i wpadł do wody.

Mężczyzna na noc nie wrócił do obozowiska, a prowadzone przez żonę poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Kobieta jeszcze nocą powiadomiła o zdarzeniu policję. Do działań zaangażowani zostali także płetwonurkowie ze Straży Pożarnej w Łomży. Dzisiaj około 10:40 płetwonurkowie wyłowili z nurtów rzeki ciało zaginionego. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon wskazując jako przyczynę utonięcie.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę