piątek, 28 lutego 2020 napisz DONOS@

W Łomży pojedziemy inaczej...

Od poniedziałku zmienia się organizacja ruchu na ulicy Dwornej. Tego dnia zostanie odwrócony jednokierunkowy ruch na odcinku od Sadowej do Sienkiewicza. Dotychczas ulicą Dworną można było tylko zjechać w dół, teraz będzie można tylko jechać w górę. Dzięki temu będzie możliwy przejazd ul. Dworną od Alei Legionów do Giełczyńskiej i dalej do Sikorskiego. W poniedziałek ma także zostać zmieniony ruch na fragmentach remontowanych dwujezdniowych ulic Sikorskiego i Zawadzkiej. Kierowcy mają pojechać już wyremontowanymi odcinkami jezdni, ale wiąże się to także z zamknięciem lub otwarciem kilku skrzyżowań.

Ul. Dworna , przy katedrze
Ul. Dworna , przy katedrze

Na ulicy Zawadzkiej otwarty zostanie wylot ul. Prusa, natomiast zamknięte zostaną skrzyżowania z ulicami Ks. Anny i Mazowiecką. Dojazd do ul. Ks. Anny będzie odbywał się od Szosy Zambrowskiej i ul. Piłsudskiego. Dojazd do bloków mieszkalnych przy ul. Mazowieckiej będzie odbywał się od ul. Zawadzkiej, z wprowadzeniem jednokierunkowego ruchu na ul. Mazowieckiej z wyjazdem w kierunku ul. Ks. Janusza. Natomiast na ul. Sikorskiego dopuszczony do ruchu zostanie wyloty ul. Wyszyńskiego, natomiast zamknięte zostaną skrzyżowania ulic Sikorskiego ze Starozawadzką i Starą, do których dojazd będzie możliwy od Szosy Zambrowskiej. 

Przypomnijmy, że fragmenty Zawadzkiej i Sikorskiego, ale także rondo Lutosławskiego (przy ZUS-ie)  remontuje Echo Investment budujące galerię handlową u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej. Prace drogowe mają zakończyć się dopiero w listopadzie, ale sama Galeria Veneda ma zostać otwarta dopiero w marcu 2013 roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę