Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

W Łomży pojedziemy inaczej...

Główne zdjęcie
Ul. Dworna , przy katedrze

Od poniedziałku zmienia się organizacja ruchu na ulicy Dwornej. Tego dnia zostanie odwrócony jednokierunkowy ruch na odcinku od Sadowej do Sienkiewicza. Dotychczas ulicą Dworną można było tylko zjechać w dół, teraz będzie można tylko jechać w górę. Dzięki temu będzie możliwy przejazd ul. Dworną od Alei Legionów do Giełczyńskiej i dalej do Sikorskiego. W poniedziałek ma także zostać zmieniony ruch na fragmentach remontowanych dwujezdniowych ulic Sikorskiego i Zawadzkiej. Kierowcy mają pojechać już wyremontowanymi odcinkami jezdni, ale wiąże się to także z zamknięciem lub otwarciem kilku skrzyżowań.

Na ulicy Zawadzkiej otwarty zostanie wylot ul. Prusa, natomiast zamknięte zostaną skrzyżowania z ulicami Ks. Anny i Mazowiecką. Dojazd do ul. Ks. Anny będzie odbywał się od Szosy Zambrowskiej i ul. Piłsudskiego. Dojazd do bloków mieszkalnych przy ul. Mazowieckiej będzie odbywał się od ul. Zawadzkiej, z wprowadzeniem jednokierunkowego ruchu na ul. Mazowieckiej z wyjazdem w kierunku ul. Ks. Janusza. Natomiast na ul. Sikorskiego dopuszczony do ruchu zostanie wyloty ul. Wyszyńskiego, natomiast zamknięte zostaną skrzyżowania ulic Sikorskiego ze Starozawadzką i Starą, do których dojazd będzie możliwy od Szosy Zambrowskiej. 

Przypomnijmy, że fragmenty Zawadzkiej i Sikorskiego, ale także rondo Lutosławskiego (przy ZUS-ie)  remontuje Echo Investment budujące galerię handlową u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej. Prace drogowe mają zakończyć się dopiero w listopadzie, ale sama Galeria Veneda ma zostać otwarta dopiero w marcu 2013 roku.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę