Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Lexus w ogniu....

Pokłócił się z rodziną, a następnie próbował podpalić znajdujące się na jego posesji dwa samochody i dwa ciągniki rolnicze. Podpalił tylko lexusa, ale dzięki szybkiej akcji ratowniczej udało się ugasić powstały ogień i zniszczeniu uległ jedynie przód auta. Do nietypowego zdarzenia doszło w miejscowości Jabłoń Dąbrowa w powiecie wysokomazowieckim.

Przed północą policja otrzymała zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę domową oraz próbuje podpalić znajdujące się na posesji dwa samochody i dwa ciągniki rolnicze. Policjanci, którzy przyjechali na wezwanie ustalili, że 43-latek awanturował się ze swoją rodziną, a następnie na swoim podwórku podpalił stojącego tam lexusa, ale dzięki natychmiastowej akcji ratowniczej udała się ugasić powstały ogień. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko dwa promile alkoholu. 43-letni awanturnik trafił do policyjnego aresztu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę