Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Wtargnął pod samochód

37-latek z otwartym złamaniem nogi trafił do szpitala. To mieszkaniec Łomży, który został potrącony przez samochód. Jak podaje policja 37-latek wtargnął na jezdnię sprzed stojącego na poboczu ulicy autobusu, gdy ten był mijany przez osobówkę.

Do wypadku doszło wczoraj na ulicy Sikorskiego. Kierowca peugeota 407 jechał ulicą Sikorskiego w kierunku Alei Legionów.  W pewnym momencie, gdy mijał stojący na poboczu autobus przed maskę samochodu wyszedł człowiek. Nie było szans na wyhamowanie. Policja podaje, że 52 letni kierowca peugeota był trzeźwy.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę