Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kilkaset osób dostało pracę w Zambrowskim Parku Przemysłowym

Kilkaset osób znalazło pracę dzięki utworzeniu w halach byłego ZAMTEKS-u Zambrowskiego Parku Przemysłowego. "Zakończyła się właśnie przeprowadzka do drugiej części Parku wszystkich firm" - mówi prezes spółki Zarząd Nieruchomościami w Zambrowie, Stefan Wojno. Dodaje, że raczej nie będzie kolejnych hal.

Firmy, które rozpoczęły funkcjonowanie w Zambrowskim Parku Przemysłowym reprezentują najróżniejsze branże - łączy je tylko miejsce działalności. "Produkcja okien, opakowań, ślusarka aluminiowej, koncentratów spożywczych, drukarnia" - wylicza Wojno.

Obecnie Park Przemysłowy to 9 większych firm w hali produkcyjnej i 10 drobnych podmiotów wynajmujących pomieszczenia w budynku administracyjno - biurowym.

Zambrowski Park Przemysłowy działa od 2006 r., dzięki staraniom samorządu, po tym jak miasto stało się właścicielem przekazanego przez Skarb Państwa części majątku ZAMTEKS-u. We wrześniu zakończyła się rozbudowa Parku o drugą część hali byłej tkalni.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę