Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tereny inwestycyjne w Grajewie

W Grajewie zostanie uzbrojonych 9,68 ha terenów znajdujących się przy ul. Proletariackiej. Grunty zyskają m.in. kanalizację i sieć wodociągową. Wybudowana zostanie do nich także droga dojazdowa. Inwestycja pochłonie prawie 4 mln zł, z czego 2,9 mln zł będzie pochodzić z unijnej dotacji. Władze Grajewa podpisały ostatnią umowę o dofinansowanie terenów inwestycyjnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Jak podaje zarządzający środkami RPO Urząd Marszałkowski łącznie na tworzenie terenów inwestycyjnych z funduszy unijnych poszło prawie 80 mln zł. Dzięki tym inwestycjom w regionie powstaną 84 ha terenów pod działalność gospodarczą. Z dofinansowania na tworzenie miejsc dla inwestorów skorzystały również inne samorządy: Białystok, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Łapy, Czyżew i Narewka.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę