Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Tylko groźnie wyglądało

Około 20.50 w Kisielnicy na skrzyżowaniu dróg 61 i 63 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jadący 63 od strony Kolna citroen na warszawskich numerach rejestracyjnych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi golfowi jadącemu 61 od strony Stawisk.

W wyniku zderzenia oba samochody zostały znacznie uszkodzone, ale policja całe zdarzenie kwalifikuje jako kolizję drogową, bo jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży nikt nie ucierpiał.

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę