Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pijany motocyklista

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Pijany 22-letni motocyklista potrącił idącą poboczem drogi 16-latkę, a następnie uciekł. Do wypadku doszło w sobotę późnym wieczorem na drodze Guty – Wyłudzin w gminie Piątnica. Dziewczyna z raną szarpaną podudzia i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafiła do szpitala. Jak informuje policja po pewnym czasie zbiega na miejsce wypadku przywiózł i oddał w ręce mundurowych jego ojciec. Okazało się, że obrażeń doznała także pasażerka motoru.

Do wypadku doszło około 21.20. Policja zgłoszenie odebrała od dyżurnego pogotowia ratunkowego, którego ekipa została wezwana na pomoc potrącanej dziewczynie. Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży ze wstępnych ustaleń wynika, że motor w pewnym momencie zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w idącą prawidłowo poboczem drogi 16-latkę. Motocyklista następne odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy pokrzywdzonej. 
Gdy policjanci byli jeszcze na miejscu zdarzenia przyjechał samochód, którego kierowca przywiózł  na miejsce motocyklistę. Ukazało się, że 22-latek jechał motorem z dziewczyną. Po potrąceniu 16-latki motor odjechali dalej i pozostawili motor na pobliskiej posesji po czym udali się do domu. Widząc poparzoną dziewczynę i słysząc pokrętne ich tłumaczenia o tym jak do tego doszło ojciec motocyklisty przymusił ich do wyznania prawdy, a następnie odwiózł na miejsce zdarzenia. Tam po przebadaniu przez policję okazało się, że 22-latek, ma 1,3 promila alkoholu w organizmie. Okazało się też, że motor którym jechał nie był zarejestrowany i nie miał wykupionego ubezpieczenia OC. Kierowcę motocykla zatrzymali policjanci. Jego pasażerka z poparzą ręką i nogą po opatrzeniu w szpitalu została zwolniona do domu.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę