Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nielegalne zjazdy z drogi 66 na rolnicze działki na razie mogą zostać

Kilkunastu mieszkańców gminy Zambrów nie straci na razie zjazdów z drogi na swoje działki, mimo iż powstały one nielegalnie. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, zanim zacznie rozpoznawać sprawę ich budowy, wstrzymał nakaz o natychmiastowej rozbiórce.

Sąd ten rozpatrywać będzie odwołanie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad od decyzji Inspektora Nadzoru Budowlanego o ich natychmiastowej rozbiórce. Posiedzenie w tych - siedemnastu w sumie indywidualnych sprawach - odbędzie się, jak poinformowano nas w WSA, nie wcześniej niż za miesiąc, jednak przynajmniej do tego czasu zjazdy mogą pozostać - postanowił właśnie sąd.

Wnioskowała o to nie tylko GDDKiA, ale także kilkunastu rolników z gminy Zambrów, dla których niejednokrotnie to jedyna możliwość dojazdu do swoich działek. To, że zjazdy są wybudowane niezgodnie z projektem, okazało się gdy badano przyczyny tragicznego w skutkach wypadku z lutego 2011 roku, w którym zginęło 6 osób. Osoby odpowiedzialne za powstanie nielegalnych zjazdów z drogi odpowiadać będą za to przed Sądem Rejonowym w Zambrowie na początku września.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę