Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kamera termowizyjna pomogła uratować majątek

Sześc zastępów straży pożarnej i kamera termowizyjna w akcji - wystarczyło do uratowania majątku wartego milion złotych. Pożar wybuchł w nocy w Szepietowie w hali produkcyjnej, w której wytwarzano pellet. Płonął ciąg technologiczny do produkcji opału.

Początkowo strażakom trudno było znaleźć źródło ognia, pomogła kamera termowizyjna. Dzięki niej udało się ustalić, że urządzenia zajęły się od uszkodzonej izolacji termicznej rur.

Wstępne straty spowodowane przez ogień oszacowano na 30 tysięcy złotych. Właściciel wycenił uratowany majątek na milion złotych.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę