Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Fiodorow w finale Olimpiady

Joanna Fiodorow, wychowanka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, awansowała do finału rzutu młotem na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Wynik reprezentantki Polski 70.48 był ostatnim, który dał awans.

Joanna Fiodorow, która w styczniu opuściła łomżyński klub i dziś jest zawodniczką OŚ AZS Poznań, startowała w grupie B eliminacji. W pierwszym rzucie osiągnęła 70.48 m i choć potem nie poprawiła swojego rezultatu, ten wynik pozwolił jej awansować do finału z 12. miejsca.

Do finału rzutu młotem, który rozegrany zostanie w piątek o 20:35, dostała się także inna Polka Anita Włodarczyk (75.68), która  jest jedną z faworytek w tej olimpijskiej rywalizacji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę