Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Mała mistrzyni szachów

Monika Marcińczyk, 8-letnia szachistka z Łomży wywalczyła dwa medale podczas Mistrzostw Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych, które rozegrano w warszawskiej hali Torwar. Monika, wcześniejsza tegoroczna Mistrzyni Polski w szachach klasycznych, w Warszawie wywalczyła brąz w szachach szybkich i srebro w najmniej przez nią lubianych - błyskawicznych.

Monika Marcińczyk jako jedyna dziewczynka w swojej grupie wiekowej w Polsce zdobyła medale we wszystkich trzech odmianach szachów! Teraz przed zawodniczką Klubu Szachowego MARATON nieco odpoczynku i kolejne wyzwanie. Monika będzie reprezentować Polskę podczas rozgrywanych w czeskiej Pradze Mistrzostwach Europy Juniorów (16-26 sierpnia).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę