Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Prawnik może zostać kierownikiem pływalni, ale nie zastępcą dyrektora MOSiR

Dziś ogłoszone zostały dwa zapowiadane wcześniej przez prezydenta Mieczysława Czerniawskiego konkursy na stanowiska kierownicze w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łomży. Poszukiwany jest zastępca dyrektora MOSiR i kierownik zarządzanej przez MOSiR pływalni przy ul. Wyszyńskiego. Pierwszym wymaganiem w stosunku do potencjalnych kandydatów jest wykształcenie wyższe. W przypadku zastępcy dyrektora „preferowane o specjalności administracja publiczna, ekonomia lub wychowanie fizyczne”, a kierownik pływalni może jeszcze być po prawie.

Od kandydata na kierownika pływalni wymagany jest „co najmniej pięcioletni staż pracy”, a kandydat na zastępcę dyrektora też pięć, przy czym „co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego  na stanowisku kierowniczym w jednostkach organizacyjnych realizujących zadania w zakresie kultury fizycznej i sportu”.
Oferty można składać osobiście lub listownie w siedzibie MOSiR przy ulicy Zjazd 18 do 24 sierpnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę