Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na polu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Maszyna do belowania słomy wciągnęła 41-latka. Mężczyzna zginął na miejscu. Do wypadku doszło w poniedziałek wieczorem we wsi Kurzyny w powiecie wysokomazowieckim.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do  tragicznego w skutkach wypadku  doszło gdy mężczyzna chciał dopchnąć resztki pozostałej na polu słomy. Wówczas elementy maszyny zahaczyły 41-latka, który został wciągnięty do jej wnętrza. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon rolnika.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę