Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Anna Jesień nie dobiegła do finału

Anna Jesień, zawodniczka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża nie awansowała do finału olimpijskiego biegu na 400 metrów przez płotki. Podczas poniedziałkowych wieczornych półfinałów 33-letnia zawodniczka z wynikiem 56,28 s zajęła siódme miejsce i aby awansować do finału zabrakło jej ponad sekundy. Anna Jesień jest pierwszą zawodniczką, która bierze udział w Igrzyskach Olimpijskich będąc formalnie zawodniczką łomżyńskiego klubu.

Bieg na dystansie 400 metrów przez płotki to koronna dyscyplina Anny Jesień. Jej rekord życiowy wynosi 53,86 s, ale w tym sezonie tak szybko już nie biega. W rozegranym w niedzielę biegu eliminacyjnym Jesień miała czas 55,44 s co było jej najlepszym osiągnięciem w tym sezonie.

Olimpiada w Londynie jest dla Anny Jesień czwartym występem na igrzyskach olimpijskich. Mimo przegranej ma jeszcze szanse na start na tej olimpiadzie. Jest jedną z zawodniczek sztafety 4x400 m. Eliminacje w tej konkurencji zostaną rozegrane w piątek.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę