Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Otwarcie Venedy dopiero w marcu

Główne zdjęcie
Budowa Galerii Veneda

Budowana u zbiegu Sikorskiego i Zawadzkiej galeria handlowa z pierwszym w Łomży hipermarketem będzie otwarta dopiero w marcu przyszłego roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w listopadzie tego roku. - Biorąc pod uwagę potrzeby naszych najemców, zdecydowaliśmy się na przesunięcie terminu otwarcia Galerii Veneda w Łomży na marzec 2013 roku. Decyzja ma przede wszystkim uzasadnienie ekonomiczne i związana jest z sezonowością cyklu handlowego „lato/zima - mówi Mariusz Szatański, Project Manager w Echo Investment.

- Na podstawie wieloletniego doświadczenia w realizacji centrów handlowych wiemy, że wiosna jest lepszym momentem na otwarcie tego typu obiektu, ponieważ daje naszym najemcom odpowiedni czas na przygotowanie oferty i możliwość zaoferowania klientom najnowszych kolekcji przygotowanych do sprzedaży na 2013 rok” – podaje Szatański.

Inwestor, firma Echo Investment zapewnia, że Galeria Veneda jest wynajęta „prawie w całości”. 
- Wszystkie kluczowe marki wkrótce zaczną zagospodarowywać swoje sklepy, w ofercie pozostają jeszcze niewielkie lokale przygotowane z myślą o firmach lokalnych i usługach uzupełniających – podał Paweł Słupski z EI.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę