Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na „61”. Droga jest już przejezdna

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

- Kierowca opla vectra kombi z nieznanych dotychczas przyczyn nagle zjechał na lewy pas ruchu i czołowo zderzył się z dostawczym mercedesem – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Po zdarzeniu oba pojazdy gwałtownie stanęły w płomieniach. Na miejscu zginął 25-letni kierowca vectry, a kierowca busa z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Droga w kierunku Ostrołęki przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się około 10.45 na krajowej „61” w okolicach wsi Grzymały, na odcinku pomiędzy Łomżą a Chojnami Małymi.  Droga w kierunku Ostrołęki do godziny 15. była całkowicie zablokowana.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę