Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadkowy weekend

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Pięć osób, w tym dwoje dzieci zostało rannych w czterech wypadkach do jakich doszło w weekend w Łomży i najbliższej okolicy. Czarna seria zaczęła się jeszcze w piątek w Zbójnej, gdzie trzyletnie dziecko, idące poboczem drogi z opiekunką, nagle wbiegło pod samochód. Ranne dziecko zostało przewiezione do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Kolejny wypadek z udziałem dziecka wydarzył się w sobotę wieczorem w Niewodowie. Tu motocyklista, który wiózł 12-letnią pasażerkę z nieznanych jeszcze przyczyn zderzył się ciągnikiem rolniczym jadącym w przeciwnym kierunku, po czym motor odbił się od niego i uderzył jeszcze w pobliskie ogrodzenie.

34-letni kierowca motocykla, jak i jego 12-letnia pasażerka doznali złamań lewych nóg i oboje trafili do łomżyńskiego szpitala.

Kolejne dwa wypadki wydarzyły się w niedzielę. Najpierw, ok. 20.40 na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży. Mężczyzna przeprowadzający rower przez jezdnię został potrącony przez  forda mondeo. Pieszy po uderzeniu doznał urazu głowy i nieprzytomny został przewieziony do szpitala. 
W łomżyńskim szpitalu zakończyła przejażdżkę jedna z osób podróżujących oplem, który nocą ok. 1.30. - wjechał na stojące na poboczu drogi BMW. Do wypadku na trasie z Jeziorka do Piątnicy. BMW stało z włączonymi światłami awaryjnymi bo wcześniej uczestniczyło w kolizji drogowej i gdy było „obrabiane” przez policjantów, nagle zostało uderzone przez opla, który następnie wpadł jeszcze do rowu. W efekcie zdarzenia ranny m.in.. w głowę został pasażer opla, który stracił przytomność i trafił do szpitala. Kierowca opla był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę