Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.onet.pl

Anna Jesień: plan wykonany

Główne zdjęcie
Anna Jesień biegnie po Olimpijskie minimum w Bydgoszczy

Anna Jesień (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) nie kryła za­dowolenia po swoim biegu eliminacyj­nym na 400 m przez płotki podczas igrzysk w Londynie. Zajęła czwarte miejsce i awansowała do pół finału. - Plan minimum wyko­nałam - pod kreśliła.

- Byłam skupiona przede wszystkim na tym, żeby awansować do półfinału - to był taki plan minimum. I zrobić to jak najmniejszym wysiłkiem. Udało się jedno i drugie. Technicznie nie było tak, jak powinno. Na dziesiątym płotku było o jeden krok za dużo, ale już wówczas kontrolowałam ry­walki - powiedziała piąta zawodnicz­ka igrzyskolimpijskich w Pekinie. Jesień uzyskała czas 55,44 - najlepszy wynik w obecnym sezonie. Jak dodała, w półfinale musi pobiec zdecydo­wanie szybciej. - Po to tyle trenowaliśmy, żeby wła­śnie na igrzyskach pobiec najlepszy wynik w sezonie. Nieskładam broni, jutro postaram się powalczyć o finał. Podejrzewam, że półfinały będą bar­dzo szybkie, na poziomie 54,0-54,50 - dodała.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę