Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Auto jak nowe.

Twój pojazd ma wyblakły i porysowany lakier, ślady po ptasich odchodach, a reflektory są matowe i ograniczają widoczność. Tapicerka jest brudna, podsufitka poplamiona, więc skórzane wnętrze utraciło dawny szyk. Wewnątrz unosi się przykry zapach wilgoci i nikotyny, do tego pojawiły się pierwsze oznaki korozji... Czyżby nadszedł czas pomyśleć o nowym aucie...?

Niekoniecznie, wystarczy skorzystać z usług łomżyńskiej firmy Car-Protect, która profesjonalnie zajmuje się konserwacją pojazdów i autodetailingiem. Autodetailing to słowo z angielskiego, oznaczające kompleksowe czyszczenie, renowację i konserwację samochodu lub jego elementów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Autodetailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność, zwiększa wartość rynkową auta.
Zdeterminowany kierowca często sięga po kredkę koloryzującą lub wosk, aby poprawić wizerunek lakieru. Niestety, to skuteczne tylko na chwilę, gdyż po wizycie w myjni auto robi się znów - mówiąc krótko - „nieciekawe”.


Jak temu zaradzić? Należy dobrać odpowiedni proces odnowy pojazdu. Składa się na to: usunięcie wtrąceń mechanicznych, smoły, asfaltu, lotnej rdzy, plam z owadów i żywicy oraz pielęgnacja powłoki lakierniczej - polerowanie, usuwanie rys, zmatowień, hologramów widocznych w słońcu i woskowanie.
Podobnie jest z wnętrzem pojazdu. Dostępne ogólnie w sprzedaży środki w większości nie radzą sobie z zanieczyszczeniami, które pojawiają się w trakcie użytkowania, zaś użycie ich przypomina pastowanie zabłoconego obuwia. Dlatego najkrótszą drogą, aby znów poczuć odrobinę luksusu w naszym aucie, jest zoptymalizowany proces: czyszczenia i prania tapicerki materiałowej, podsufitki, renowacja tapicerki skórzanej, plastików oraz ich zabezpieczenie.


W Car-Protect właściciele nowych aut również znajdą coś dla siebie. Wystarczy właściwie zabezpieczyć poszczególne elementy, by naprawdę długo były nowe.
A co z korozją? Wydawać by się mogło, że współczesny samochód ma idealne zabezpieczenie antykorozyjne, które na wiele lat pozwoli nam zapomnieć o rdzy. Niestety, zima to okres, w którym każdy samochód narażony był nieustannie na ataki mrozu, śniegu, soli i środków chemicznych. Po zimie należy umyć pod ciśnieniem spód samochodu oraz całą karoserię, aby usunąć z niej sól i błoto. Należy pamiętać, iż zaniedbanie tych działań przyspieszy nieuchronnie proces korozji. Kolejnym krokiem jest zabezpieczenie antykorozyjne naszego samochodu specjalnym woskiem, który wskutek ścisłego kontaktu z powierzchnią chroni ją przed działaniem czynników agresywnych, jak wilgoć, gazy agresywne czy rozpylone roztwory soli. Środki antykorozyjne są bezwonne i dobierane indywidualnie, stosownie do potrzeb.
Firma Car-Protect nie jest związana z żadnym producentem, zaś wszystkie preparaty przeszły testy, zanim zostały użyte w Państwa pojazdach. Szeroki zakres usług dostosowany jest do użytkownika i zawartości portfela każdego Klienta.


Car-Protect
Łomża, Szosa do Mężenina 3, tel. 662 30 30 20


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę