Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Po południu będą burze...

Magdalena Pękala, dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed burzami, które od południa do późna w nocy mogą występować nad regionem. Lokalnie może spaść do 40, a nawet do 50 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni, a wiatr osiągnie w porywach od 70 do 90 km/h. W czasie burz możliwe są także gradobicia.

Zgodnie z wydanym rano ostrzeżeniem od godz. 12:00 dnia 03.08.2012 do godz. 02:00 dnia 04.08.2012 na terenie województwa podlaskiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 15 do 25 mm, lokalnie do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach od 70 do 90 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska synoptyk określa na 90%, a prawdopodobieństwo opadów deszczu w granicach 50 mm wynosi 30%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę