Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Tylko złamany nos...

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Kierowca ciągnika rolniczego ze złamanym nosem trafił do łomżyńskiego szpitala. To sprawca wypadku jakie wczoraj po południu wydarzył się w Zbójnej. Traktorzysta jadąc główną ulicą przez tę miejscowość nie upewnił się czy może i zaczął skręcać w lewo na stację paliw. Pech chciał, że w tym czasie ciągnik był wyprzedzany przez skodę octavię i doszło do zderzenia obu pojazdów.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Do wypadku doszło około 16.30. Po zderzeniu ciągnik rozpadł się na dwie części, i przewrócił się, a skoda zatrzymała się na pobliskim polu. I choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie do szpitala trafił tylko 41-letni kierowca ciągnika, który na pewno ma złamany nos, a lekarze podejrzewali, że mógł doznać także  wstrząśnienia mózgu dlatego zostawi ligo na obserwacji.
Skodą kierował białostoczanin któremu, mimo zderzania z ciągnikiem, nic się nie stało.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę