Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Z urzędowej skody burmistrza Stawisk ktoś uciekał...

Urzędowa Skoda Oktawia, którą zazwyczaj jeździ burmistrz Stawisk, we wtorek późnym wieczorem miała wypadek. Samochód, jadąc główną ulicą Stawisk, z nieznanych przyczyn, zjechał na lewy pas i uderzył w bok ciężarówki - lawety. Skoda zarejestrowana jest na Urząd Miejski w Stawiskach, ale kto kierował pozostaje zagadką. - Z relacji kierowcy lawety wynikało, że z miejsca oddala się nn mężczyzna, którego nie potrafił opisać, nie widział kierowcy skody – podaje Joanna Makarewicz, oficer prasowy KPP w Kolnie. Do policjantów, którzy na miejscu zjawili się około 10 minut później podszedł 31-letni mężczyzna, który oświadczył, że on był kierowcą skody w momencie zdarzenia. Według naszych informacji to urzędowy kierowca burmistrza. Samego burmistrza Stawisk dziś w urzędzie nie ma. Dziś jest na urlopie „na żądanie” - podają pracownicy urzędu.

„Wczoraj około godz. 21.50 dyżurny kolneńskiej Policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Stawiski na ul. Łomżyńskiej. Policjanci którzy pojechali na miejsce zastali samochód Iveco i skodę octawię. Na miejscu był kierujący samochodem ciężarowym. Z relacji kierowcy lawety wynikało, że z miejsca oddala się nn mężczyzna, którego nie potrafił opisać, nie widział kierowcy skody. Gdy policjanci przyjechali na miejsce podszedł do nich 31-letni mężczyzna, który oświadczył, że on był kierowcą skody w momencie zdarzenia. Mężczyznę tego wylegitymowano i stwierdzono stan trzeźwości – wynik 0,00 mg/l – podała w środę po południu Joanna Makarewicz oficer prasowy KPP w Kolnie. 
Policjantka proszona o podanie czy burmistrz Stawisk jest jedną z osób, które mogły kierować samochodem gdy doszło do zdarzenia? odpowiada, że „na miejscu policjanci nie zastali wskazywanej przez Pana osoby”.
Policjantka zapewnia, że aktualnie szczegółowo wyjaśniany jest przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Burmistrza Stawisk dziś w urzędzie nie ma - jak nam powiedziano jest na urlopie. Dziś jest na urlopie „na żądanie”, a od jutra do 17 sierpnia ma być na zaplanowanym wcześniej urlopie wypoczynkowym.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę