Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Napadł z bronią i wpadł...

W niespełna godzinę po napadzie na placówkę bankową w Jabłonce Kościelnej policjanci po pościgu ujęli sprawcę. To 27-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego. Zamaskowany, w kominiarce na głowie, wykorzystując moment gdy wewnątrz nie było klientów, wtargnął do środka i przedmiotem przypominającym pistolet sterroryzował samotnego kasjera. Napastnik poinformował go jednocześnie, że w przypadku wydania pieniędzy nic mu nie zrobi. I tak się stało. Kasjer wydał napastnikowi 6000 zł, a ten z gotówką uciekł.

Jak podaje policja, wczoraj około godziny 14:30 otrzymała telefoniczny sygnał o napadzie. Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowana została grupa funkcjonariuszy, którzy rozpoczęli ustalanie szczegółów i okoliczności napadu, a sygnał o zdarzeniu został przekazany do wszystkich patroli z tego i sąsiednich powiatów. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że sprawca z miejsca przestępstwa uciekł samochodem, który został namierzony na terenie powiatu zambrowskiego. Po szybkim pościgu, w niespełna godzinę po napadzie, mundurowi zatrzymali uciekiniera w pobliżu miejscowości Wiśniewo. Zaskoczony 27-letni Łukasz J., zamieszkały w okolicach Wysokiego Mazowieckiego, w trakcie zatrzymania nie stawiał oporu. Po przewiezieniu do komendy mężczyzna przyznał się do dokonania napadu i wskazał miejsce ukrycia atrapy broni i ubrań. Za rozbój grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę