Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Robot do poszukiwań...

Specjalny robot do poszukiwań podwodnych ma zostać wykorzystany do poszukiwań mężczyzny, który zaginął w jeziorze, lub w okolicach Jeziora Rajgrodzkiego. Z mężczyzną od godziny 14.00 nie udało się nawiązać kontaktu, a na brzegu jeziora znaleziono pozostawione jego buty. Robot, który ma własny napęd, dwie kamery z oświetleniem oraz wielowiązkowy zespolony sonar będzie przeszukiwała zarośnięte brzegi jeziora.

Strażacy podkreślają, że przynajmniej na razie nie jest to akcja poszukiwania topielca. Podkreślają, że w sobotę rano był podobny przypadek. Zaginął mężczyzna, który kąpał się w Jeziorze Wigry. Do poszukiwań zaangażowano strażaków, ale także policjantów. I jak się okazało ci drudzy znaleźli go spacerującego po lesie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę