Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Motocyklista potrącił pieszą

36-letni kierowca motocykla hondy potrącił na przejściu dla pieszych 77-letnią kobietę. Ranna trafiła do szpitala. Do wypadku doszło tuż po godzinie 11.30 na przejściu dla pieszych na ulicy Nowogrodzkiej.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca motoru jechał ulicą Nowogrodzką w kierunku Placu Kościuszki. Dojeżdżając do oznakowanego przejścia dla pieszych najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i potrącił przechodzącą po pasach 77-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia piesza została przewieziona karetką pogotowia do szpitala.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę