Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Złodzieje w gościnie

Trzech nastolatków podczas koleżeńskiej wizyty okradło rodziców swojego kolegi. Z domu zniknęła złota biżuteria i kilkanaście monet oraz banknotów o różnych nominałach stanowiących pamiątkę po zagranicznych podróżach.

W poniedziałkowe popołudnie do dyżurnego policji w Łomży zadzwoniła kobieta informując, że w jej mieszkaniu doszło do kradzieży. Jej 14-letni syn pod nieobecność dorosłych zaprosił do domu swoich kolegów. Po powrocie kobiety z pracy kobieta zorientowała się, że została okradziona. Zniknęła złota biżuteria i kilkanaście monet oraz banknotów o różnych nominałach stanowiących pamiątkę po zagranicznych podróżach. Zgłaszająca swoje straty oceniła na prawie 500 złotych. Z ustaleniem sprawców kradzieży policjanci nie mieli kłopotów. Już kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu zostali zatrzymani. Złodziejami byli 15-latek i dwóch 14-latków. Cała trójka przyznała się do zarzucanego im czynu. Teraz za swoje postępowanie młodzi ludzie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę