Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Będą burze z gradem

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przed burzami z gradem, które po południu mogą przechodzić nad regionem. Lokalnie może spaść nawet do 40 litrów wody na każdy metr kwadratowy, a towarzyszący burzom wiatr osiągnie w porywach od 70 do 90 km/h.

Prawdopodobieństwo wystąpienia burz określono na 80% Zjawisku nadano pierwszy stopień zagrożenia.  Z ostrzeżenia wynika, że burzowa atmosfera utrzyma się do godz. 3:00 w nocy. 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę