Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 09.07.2012 Bezpieczny Biznes

Szanowni Państwo,

W imieniu Akademii Rozwoju Umysłu i Biznesu oraz firm Agent Transfer i ONE INVEST zapraszamy na bezpłatne spotkanie, podczas którego dowiedzą się Państwo na temat produktu BEZPIECZNY BIZNES.

Spotkanie odbędzie się w dniu jutrzejszym, tj. 10.07.br., o godz. 10:00, w „Jędrusiowej Zagrodzie”, ul. Stawiskowska 59, Piątnica Poduchowna

Akademia Rozwoju Umysłu i Biznesu jest łomżyńską firmą z ambicjami zajmująca się organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu min. treningów osobowości, motywowania, technik sprzedaży. Właścicielem firmy jest Małgorzata Daniło-Gorlewicz. Trener motywacyjny z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Zajmuje się także zagadnieniami z zakresu propagowania tematyki inteligencji finansowej, przy tym współpracując z innymi firmami m.in. odpowiedzialnymi za jutrzejszą prezentację produktów typu assistance z elementami inwestowania.

 

W załączeniu zaproszenie. Zapraszamy.

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę