Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Jula będzie miała swoją drużynę w „Bitwie na głosy”

Główne zdjęcie
Jula z nagrodami EMA 2012 (fot. zdjęcie prywatne, Facebook)

Jula, czyli pochodząca z Łomży Julita Fabiszewska (Ratowska), 21-letnia gwiazda estrady będzie jednym z bohaterów kolejnej edycji popularnego programu telewizyjnego „Bitwa na głosy”. Już niedługo Jula będzie kompletowała swoją drużynę. Casting odbędzie się w Łomży 6 i 7 sierpnia. – Bardzo zależało nam na tym, żeby te castingi odbyły się w mieście, z którego Jula pochodzi i gdzie tak naprawdę wszystko się dla niej zaczęło – podkreśla Sandra Mejer, manager wokalistki.

W ostatnich miesiącach kariera Juli nabrała niewyobrażalnego tempa. Jej piosenki „Za każdym razem” oraz „Nie zatrzymasz mnie” podbiły serca słuchaczy. Podczas TOPtrendy Festiwal młoda wokalistka zdobyła trzy nagrody. Niedawno dorzuciła dwie kolejne w ramach ESKA Music Awards 2012. W tym roku zaśpiewała również na festiwalu w Opolu, a już 14 sierpnia ukaże się jej debiutancka płyta „Na krawędzi”. Efektem tych sukcesów i popularności Juli jest zaproszenie jej do udziału w trzeciej edycji programu telewizyjnej Dwójki – „Bitwa na głosy”. 
Zespół Juli zostanie wyłoniony spośród tych, którzy wezmą udział w specjalnym castingu. Pierwsze eliminacje odbędą się 6 sierpnia w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Drugiego dnia castingu zostanie wyłoniona finałowa 16., która weźmie udział w programie.
– Pierwszego dnia odbędzie się precasting w galerii „Bonar” MDK – DŚT – mówi Sandra Mejer. – Wyłonimy w nim 30- 40 osób, spośród których następnego dnia, już z udziałem Juli, wybierzemy 16 osób, które wezmą udział w programie. Chcielibyśmy, żeby drugi etap eliminacji odbył się w szkole Juli.
Emisja trzeciej „Bitwy na głosy” zacznie się jesienią. Team Juli będzie rywalizować z siedmioma drużynami, między innymi: Roberta Gawlińskiego, Libera, Andrzeja „Piaska” Piasecznego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.  

Wojciech Chamryk


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę