Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

12-latek uratował małego chłopca, który wpadł do studni w Prostkach koło Grajewa

Policjanci wyjaśniają okoliczności wpadnięcia pięcioletniego chłopca do studni. Dziecko żyje. Pomógł mu dwunastolatek. Pięciolatek bawił się na zabezpieczonej pokrywą studni. W pewnym momencie klapa obsunęła się, a chłopczyk wpadł do środka. Na szczęście złapał się rury zamontowanej w poprzek cembrowiny.

"Gdyby nie postawa 12-letniego chłopca, maluch mógłby się utopić" - mówi rzecznik ełckiej policji Monika Bekulard. 12-latek zorganizował natychmiastową pomoc, poinformował straż pożarną i rodziców, a jednocześnie wspierał młodszego chłopca, radząc mu, jak się utrzymać na powierzchni.

Ełccy policjanci zamierzają nagrodzić bohaterskiego 12-latka.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę