Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Chce zmotywować łomżan

Główne zdjęcie
Dariusz Sikorski

Od 12 lat jest coachem, mówcą motywacyjnym. W kwietniu tego roku przeprowadził trening motywacyjny dla reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet przed udziałem w europejskim turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich 2012. W środę Dariusz Sikorski poprowadzi darmowe seminarium motywacyjne dla mieszkańców Łomży.

Seminarium organizowane jest przy okazji bicia rekordu w biegach maratońskich. Jutro (25 lipca) na stadionie miejskim w Łomży pojawi się grupa maratończyków, którzy podjęli wyzwanie ustanowienia rekordu Polski - przebiegnięcia 42 maratonów w ciągu 42 dni. Pomysł zorganizowania takiego wyzwania podsunął rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach prof. Zbigniew Waśkiewicz by uczcić 42 rocznicę powstania AWF Katowice.  Rekord mają ustanowić  August Jakubik, kierownik i kapitan reprezentacji Polski w biegach ultra, wraz z dwoma reprezentantami kadry: Adamem Jagiełą i Mariuszem Szostakiem. Jeden z takich maratonów – już 34 - odbędzie się jutro w Łomży. Maratończycy zaczną bieg około godz. 11.00 i w czasie krótszym niż 4 godziny, muszą pokonać 105 i pół okrążenia bieżni stadionu przy ul. Zjazd.
„Do 100 km biegną nogi od 100 biegnie głowa” mówi August Jakubik i te słowa skłoniły Dariusza Sikorskiego „by pobudzić ludzi do działania i dać im jeszcze coś, czego również nie było w historii tj. bezpłatne seminaria motywacyjne dla wszystkich chętnych”. 
Jak podają organizatorzy Dariusz Sikorski to jeden z najlepszych mówców motywacyjnych w Europie. Podczas seminariów podpowie, jak poukładać swoje życie zawodowe i osobiste; jak stawiać sobie kolejne cele w życiu; jak motywować się do pracy, twórczego działania i walki o sukces. 
Seminarium motywacyjne dla mieszkańców Łomży odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży w środę od godz. 17.00. Wstęp jest bezpłatny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę