Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Potrącił wózek z dzieckiem

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Ciągnik z podczepioną owijarką, w której odczepił się wysięgnik, potrącił wózek z półrocznym dzieckiem. W wyniku zdarzenia niemowlę wypadło z wózka. Z ogólnymi potłuczeniami ciała zostało przewiezione do szpitala na obserwację.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:30 na polnej drodze prowadzącej w kierunku Kolonii Wólka Brzozowa w gminie Grajewo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 25-letni mężczyzna jechał ciągnikiem rolniczym z podczepioną owijarką. Podczas wyprzedzania matki z wózkiem w maszynie odczepił się wysięgnik i zaczepił o wózek. W wyniku zderzenia wózek się przewrócił, a 6-miesięczne dziecko wypadło na ziemię.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę