Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginął mieszkaniec Kolna

Główne zdjęcie
Zaginiony Mirosław Krysiak (fot. KWP Białystok)

W piątek (20.07.2012r.) około godziny 8.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 59-letniego mieszkańca Kolna.

Zaginiony to Mirosław Krysiak. Jak podaje policja ma 164 cm wzrostu, wagę około 68 kg, jest szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, proste – krótko ostrzyżone, oczy niebieskie, nos średni prosty, braki w górnym uzębieniu.
W dniu zaginięcia ubrany był w zieloną materiałową kurtkę zapinaną na zamek, bluzkę polo z krótkim rękawem koloru zielonego, czarne spodnie z materiału oraz białe firmowe adidasy. 
Policja prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolnie, ulica Wojska Polskiego 29, tel. (086) 278-92-12 bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy - 112.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę