środa, 20 lutego 2019 napisz DONOS@

Zaginął mieszkaniec Kolna

W piątek (20.07.2012r.) około godziny 8.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 59-letniego mieszkańca Kolna.

Zaginiony Mirosław Krysiak (fot. KWP Białystok)
Zaginiony Mirosław Krysiak (fot. KWP Białystok)

Zaginiony to Mirosław Krysiak. Jak podaje policja ma 164 cm wzrostu, wagę około 68 kg, jest szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, proste – krótko ostrzyżone, oczy niebieskie, nos średni prosty, braki w górnym uzębieniu.
W dniu zaginięcia ubrany był w zieloną materiałową kurtkę zapinaną na zamek, bluzkę polo z krótkim rękawem koloru zielonego, czarne spodnie z materiału oraz białe firmowe adidasy. 
Policja prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolnie, ulica Wojska Polskiego 29, tel. (086) 278-92-12 bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy - 112.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę