Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Basen przy Niemcewicza znowu działa

Dziś rano, po ponad miesiącu od zamknięcia ponownie ruszyła pływalnia przy Niemcewicza. Obiekt zamknięto w połowie czerwca, gdy MPEC na blisko tydzień odciął dostawy ciepła do miasta. Wówczas w Pływalni Miejskiej nr 1 rozpoczęto tzw. coroczną przerwę technologiczną.

W trakcie trwającej pięć tygodni przerwy technologicznej przeprowadzono m.in. wymianę wody w basenie, dezynfekcję niecek i całej instalacji. Teraz pływalnia ponownie działa. Przez kilka najbliższych dni łomżanie będą mieli wybór  gdzie popływać. Do 1 sierpnia działała będzie jeszcze pływalnia przy ul. Wyszyńskiego, w której przerwę technologiczną zaplanowano na cały sierpień, a do użytku jest także basen odkryty na starej strzelnicy i strzeżone kąpielisko nad Narwią przy moście Hubala.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę