Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nie zmieścił się na rondzie...

W niedzielny poranek na rondzie Hanki Bielickiej rozbił się samochód. Kierowca, bezrobotny 24-latek z Łomży nie miała prawa jazdy, ale za to był ostro wstawiony. Badania alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu miał prawie 2,3 promila alkoholu.

Świadkowie wypadku mówią, że samochód jechał bardzo szybko ulicą Giełczyńską. Pewien starszy pan mówił, że musiał z pasów uciekać... Gdy samochód wjechał na rondo kierowca stracił nad nim panowanie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę