Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

6 milionów złotych będzie kosztowała termomodernizacja szpitala w Łomży

Szpital będzie lepiej wyglądał a w jego kasie zostanie kilkaset tysięcy złotych rocznie. Takie mają być efekty rozpoczętej właśnie termomodernizacji Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Całość będzie kosztowała 6 milionów złotych, ale udało się zdobyć dofinansowanie mówi dyrektor szpitala, Marian Jaszewski.

Jedną trzecią pieniędzy udało się dostać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Pozostała kwota pochodzi z budżetu Urzędu Marszałkowskiego. Dzięki termomodernizacji szpital będzie płacić za ogrzewanie jedną trzecią mniej.

Remont ma być zakończony na początku 2014 roku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę